Щадяща към кожата и към околната среда. Такава е луксозната френска козметика Thalgo, използваща природните богатства от дълбините на океана.
Океаните са безкраен източник на богатство. Знаел го е прекрасно и докторът по фармация Андре Буклет (André Bouclet), който посветил целия си живот на своята страст – изследването на морските водорасли и минерали. Въодушевлението му от живота в морските дълбини го накарало да основе лабораторията Thalgo, която се специализирала в изследване на благодатното въздействие на морските водорасли в козметиката. Първата козметика Thalgo се появява на бял свят през 1964 г.
Thalgo държи особено много не само на високото качество на продуктите си, но и на съобразяването с околната среда и минимализирането на екологичната следа. Водещ продукт на марката е подхранващият крем с успокояващо действие Thalgo Cold Cream Marine, който придава на кожата необходимата хидратация. Много популярни са и кремовете против бръчки Thalgo Hyaluronique или Thalgo Collagène, които редуцират бръчките и предотвратяват образуването им.
Избрали сте
Тип кожа на лицето
ThalgoMenрегенериращ крем за мъже 50 мл.
119,00 лв.
ThalgoMenподмладяващ серум за очи против отоци и тъмни кръгове 15 мл.
75,50 лв.
ThalgoMenбалсам за след бръснене 75 мл.
75,50 лв.
ThalgoMenгел за бръснене за мъже 100 мл.
46,90 лв.
ThalgoMenдуш гел и шампоан 2 в 1 за мъже 200 мл.
40,90 лв.
ThalgoMenдълбоко почистващ гел за мъже 150 мл.
49,50 лв.
ThalgoMenинтензивен хидратиращ гел за мъже 50 мл.
109,00 лв.
ThalgoMenкозметичен комплект (за мъже)
Изчерпано количество